OK
کاوه گستر کوپلر
  • کاوه گستر دارای گواهینامه ایزو 31000
  • ایزو 3834 و ایزو 8834
  • دارای تاییدیه از اروپا و
  • گواهینامه CE و ISO 290001

کوپلرتبدیل

این کوپلر با داشتن دو سایز متفاوت در دو طرف امکان اتصال دو آرماتور با قطرهای متفاوت را فراهم می آورد. کوپلرهای تبدیل با اختلاف یک سایز در دو طرف از تولیدات مستمر اتصالات مکانیکی کاوه گستر بوده و در صورت نیاز مصرف کننده، کوپلر تبدیل با هر سایز درخواستی تولید می شود . این نوع کوپلر برای میلگرد سایز 20 تا 50 در شرکت اتصالات مکانیکی کاوه گستر تولید می شود همچنین امکان تولید کوپلر به صورت اختصاصی با طول و گام درخواستی برای مشتریان محترم وجود دارد . لازم به توضیح است جنس کوپلرهای تولیدی اتصالات مکانیکی کاوه گستر عموماً فولاد آلیاژی 1.1191 می باشد و تولید کوپلرهای اختصاصی برای موارد خاص امکان پذیر است .


دستورالعمل بستن آرماتورهای رزوه شده به يکديگر توسط کوپلرتبدیل


1-کوپلر تبدیل معمولا در ابتدا به آرماتور با قطر بزرگتر بسته میشود


2-پس از جدا کردن محافظ پلاستیکی رزوه میلگرد با استفاده از آچار مخصوص (قابل تهیه از شرکت اتصالات مکانیکی کاوه گستر )و یا آچار لوله گیر کوپلر را تا انتهای رزوه آرماتور بسته و محکم نمایید.


3- با استفاده از آچار مخصوص یا آچار لوله گیر آرماتور دوم را بصورت کامل تاآخرین رزوه آرماتور به کوپلر بسته و محکم نمایید، در این حالت تمامی رزوه های آرماتور درون کوپلربسته شده اند.


4 - جهت سهولت نظارت و کنترل اتصالات بسته شده توصیه می گردد پس از بستن کامل کوپلرها از نشانه گذاری توسط رنگ قرمز بر روی کوپلر استفاده شود.


Choose Your Color
You can easily change and switch the colors.