OK
کاوه گستر کوپلر
  • کاوه گستر دارای گواهینامه ایزو 31000
  • ایزو 3834 و ایزو 8834
  • دارای تاییدیه از اروپا و
  • گواهینامه CE و ISO 290001

کوپلر استاندارد

کوپلر استاندارد چیست؟
کوپلراستاندارد یک نوع از پر کاربرد ترین و پر مصرف ترین نوع کوپلر ( وصله مکانیکی ) ها ( انواع کوپلر یا وصله مکانیکی : کوپلر انتهایی، کوپلر پیچی، کوپلر تبدیل، کوپلر جوشی سازه، کوپلر چپ و راست و ... ) به شمار می رود که در همه جای سازه های بتنی قابلیت مصرف را دارا می باشد. کوپلر استاندارد را اصطلاحا کوپلر رزوه را ستگرد نیز خطاب می کنند و این نام گذاری به این دلیل است که رزوه داخلی کوپلر استاندارد از نوع راستگرد می باشد .


                                                          تذکر : رزوه آرماتور ها باید تا انتها درون کوپلر استاندارد بسته شوند

کاربرد کوپلر استاندارد

کوپلر استاندارد زمانی قابلیت مصرف پیدا می کند که امکان چرخش آرماتور ها ( حداقل یکی از آرماتورها ) در داخل بتن وجود داشته باشد.
کوپلر استاندارد برای میلگرد های با سایز 16 تا 50 تولید می شود کوپلر استاندارد یا کوپلر رزوه راستگرد جهت تحمل نیرو های وارده برای آرماتور رده S 500 AVI و مطابق با آیین نامه ACI318 از نوع تیپ 2 طراحی شده است ، بنابراین مطابق آیین نامه مذکور بدون محدودیت در تمامی قسمت های سازه قابل استفاده می باشد و لذا ضایعات آرماتور ها به صفر خواهد رسید .
به طور نرمال پیشنهاد می گردد در ستون ها برش میلگرد ها به طول 6 متر صورت گیرد، که در این حالت تعداد کوپلر مورد نیاز هم کاهش خواهد یافت.

قیمت کوپلر استاندارد

جهت استعلام قیمت کوپلر استاندارد و یا کسب هر گونه اطلاعات و آگاهی در زمینه کوپلر استاندارد یا انواع دیگر کوپلر و یا دستگاه کوپلر میلگرد از شماره های تماس مندرج در سایت کاوه کوپلر جهت ارتباط با کارشناسان فروش مجموعه استفاده نمایید.

                                                          

خرید کوپلر استاندارد

امکان تولید انواع کوپلر اعم از کوپلر استاندارد به صورت اختصاصی با طول و گام سفارشی برای شما مشتریان گرامی امکانپذیر می باشد.
لازم به توضیح است، که جنس کوپلر استاندارد تولیدی اتصالات مکانیکی کاوه گستر ( کاوه کوپلر ) فولاد آلیاژی DIN 1.1191می باشد و همچنین تولید کوپلر استاندارد اختصاصی برای موارد خاص و با سایر فولاد ها نیز بنا به درخواست شما عزیزان هم وجود دارد.
متخصصين شرکت کاوه گستر ( کاوه کوپلر ) در تمامی مراحل اجرا با شما مشتریان محترم همراه و آماده پاسخگويی به هرگونه سوال شما در این باره می باشند.

                                                  جهت راهنمایی و مشاوره خرید انواع کوپلر همین حالا تماس حاصل فرمایید

Choose Your Color
You can easily change and switch the colors.